O czym mówi ten blog?

Jeszcze jeden blog do kompletu – tak, tak… i pewnie z mottem „inny niż wszystkie” – jasne, że TAK! Czy czytałaś kiedyś ten sam wpis na dwóch różnych blogach? Pewnie nie, mógł być o tym samym, ale każdy ma inną wizję postrzegania…to tak jak z kolorami Ty widzisz niebieski w odcieniu głębi oceanu, a ja widzę niebieski w kolorze wczesnego zmroku… ale to nie zmienia faktu, że wciąż widzimy ten sam kolor i to jest super. 

Na tym blogu przedstawię Wam mój subiektywny pogląd na świat – mam na imię Dagmara i czasem szukam dziury w całym… albo po prostu lubię, jak coś jest inaczej, może być nawet do góry nogami. Natomiast zamiłowanie do pisania przerodziło się w studia dziennikarskie, które później dojrzały do specjalizacji Public Relations. Ciekawość życia i świata nakłoniła mnie do stworzenia bardzo ogólnej kategorii – lifestyl… jesteś ciekawa, co tam się znajdzie? Ja również.

A teraz mam bliski kontakt z wnętrzami, meblami i z trendami, które dotyczą urządzania domów i mieszkań. Nie trudno więc odgadnąć, że kolejna kategoria będzie właśnie o wnętrzach. Wiesz, mam marzenie! A w tym marzeniu inspiruje Ciebie i Twoje koleżanki do fajnych zmian w Twoim domu albo pomagam Ci w podjęciu decyzji, jak urządzić swoje cztery kąty. To jest naprawdę ekscytujące. 

Poznaj mojego kota!

Gdyby było tego mało, to dorzucę coś o kotach! Kocia mama ze mnie i to na pełnym etacie. Jeśli masz kota, to świetnie to zrozumiesz… te wszystkie kocie humorki i miałknięcia… ale jeszcze tylko trochę i zabiorę się za opracowywanie słownika polsko-kociego, obiecuję!  Mój kot ma na imię Smrodek – domyśl się dlaczego?  I jest syneczkiem tatusia… to nic, że „mame” sprząta kuwety i daje jeść, „tate” daje więcej ciepła i ma większy brzuch, na którym można się wygodnie położyć…

A dlaczego „Myk na dom”? 

Słówko MYK to taki myślowy skrót… pod nim kryją się sprawdzone sposoby i porady na wszystkie aspekty życia, które toczą się w domu. Jeśli w końcu usunę plamę z narożnika, to tutaj dam Wam znać, jak mi się to udało.  A jeśli będę świadkiem nowych trendów wnętrzarskich, to będę relacjonować to tutaj.  Chętnie pomogą Wam również z kocimi problemami i troskami. Pamiętaj jednak, że wspólnie możemy więcej, a interakcja to piękne zjawisko. 

Podsumowanie.

Wiecie o mnie, że mam na imię Dagmara, jestem absolwentką dziennikarstwa. Interesuje się trendami wnętrzarskimi i kocham koty. Lubię spoglądać na świat z różnych perspektyw.

A ten blog będzie o szeroko pojętym ( ale nie wiadomo jak pojętym) lifestyle, wnętrzach i kotach.

Chętnie też dowiem się czegoś o Tobie! Miło mi będzie, jeśli zdradzisz swoje imię i powiesz, co Ty najbardziej lubisz!

Pozdrawiam, D.