Coraz dłuższe i cieplejsze wieczory zachęcają do relaksu na świeżym powietrzu. Rewelacyjnym pomysłem na odpoczynek jest odpowiednie zaaranżowanie balkonu. Tylko pomyśl! To idealne miejsce na cieszenie się widokiem i chwilę odprężenia po ciężkim dniu pracy.

W pierwszej kolejności warto zadbać o dobry plan działania! Pobaw się w architekta! Idealne rozmieszczenie mebli, dodatków i dekoracji da nam przyjemną i relaksującą przestrzeń. Jeżeli masz już koncepcję swojego wymarzonego balkonu, możesz przejść do wyboru odpowiednich mebli.

Fotel obrotowy Argos

W zależności od dysponowanej powierzchni zdecyduj, które świetnie sprawdzą się u Ciebie i oddają olśniewający nastrój. Małe balkony zazwyczaj wymagają mebli o mniejszych wymiarach, takich jak składane krzesła lub fotele. Przy większych możesz śmiało puścić swoją wodzę fantazji i wybrać wygodną sofę, leżaki, a nawet fotele wiszące!

Źródło: Pinterest

Przytulność balkonu możesz zwiększyć stosując odpowiednie oświetlenie. Świetnym rozwiązaniem, które stworzy przyjemną atmosferę są lampiony ogrodowe i lampki naścienne. Na rynku znajdziesz wiele modeli, począwszy od tych elektrycznych, które imitują ogień, a kończąc na wariantach ze świecami. Romantyczny klimat umili spotkanie ze znajomymi lub spędzony czas ze sobą. Kolejnym rewelacyjnym sposobem na klimatyczny nastrój jest dodanie dekoracji, takich jak dywany, narzuty i kolorowe poduszki! Psst! Przemiłej atmosfery dodają rośliny! Ozdobią przestrzeń, a jednocześnie oczyszczą powietrze i zapewnią przyjemny zapach. Zaopatrz się również w ciepłe koce! W przypadku chłodniejszych wieczorów będziesz mógł w dalszym ciągu cieszyć się z chwili relaksu i odprężenia na świeżym powietrzu.

Źródło: Pinterest

Przytulny balkon to doskonałe rozwiązanie na wypoczynek i wspólne spędzanie czasu ze znajomymi. Zadbaj o czystość i schludność swojej oazy spokoju. Wybierz odpowiednie mebli i dodatki, by uzyskać przytulną atmosferę. Ciesz się swoim wymarzonym miejscem!